Najczęstsze pytania

Czy mogę samemu zaaplikować produkty GeniusKid? (rozwiń)

Zarówno gry podwórkowe, jak i korytarzowe wymagają wprawy i niezbędnych narzędzi, aby prawidłowo przytwierdzić je do podłoża. Gry aplikowane są tylko przez naszych przeszkolonych pracowników.

Czy za montaż doliczana jest dodatkowa opłata? (rozwiń)

Tak. Pobieramy dodatkową opłatę za montaż naszych produktów. Cena zależna jest od wielkości zamówienia i lokalizacji. Staramy się tak planować kalendarz wyjazdów w Polskę, by minimalizować koszty pojedynczych aplikacji. Zapytaj nas o następny wyjazd w Twoją okolicę 🙂 

Czy masa termoplastyczna wykorzystywana do gier podwórkowych jest bezpieczna? (rozwiń)

Jak najbardziej! Masa termoplastyczna posiada atesty zaświadczające o nietoksyczności oraz antypoślizgowości ( R10 według normy DIN 51130)

Materiał ten może również być stosowany na drogach publicznych jako poziome oznakowanie jezdni.

Jak długo trwa realizacja zamówienia? (rozwiń)

Termin realizacji zamówienia na gry podwórkowe i korytarzowe wynosi 30 dni od chwili złożenia zamówiania.
Niestety w przypadku gier podwórkowych jesteśmy zależni od pogody, ponieważ na zewnątrz muszą panować odpowiednie warunki (sucha powierzchnia, temp. powyżej 5°C, wilgotność powietrza do 80%). Zrobimy jednak wszystko, aby zamówienie było zrealizowane jak najszybciej. 

 

W jakim okresie montujemy nasze gry? (rozwiń)

Gry korytarzowe przeznaczone są do aplikacji wewnątrz pomieszczeń, tak więc pracujemy okrągły rok. 
Gry podwórkowe z masy termoplastycznej wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych, a te najczęściej przypadają na okres od kwietnia do października. Jednak przyjmujemy zamówienia cały rok, pozwoli nam to planować trasy po Polsce.  

 

Na jakich powierzchnia można montować gry podwórkowe? (rozwiń)

Projekty z masy termoplastycznej montujemy jedynie na podłożu bitumicznym takim jak: kostka brukowa, asfalt i beton. W przypadku kostki betonowej z fazą, nakładamy specjalny podkład, który wyrównuje podłoże przed aplikacją gier.
Gry posiadają 2 letnią gwarancję.

Płatność (rozwiń)

Za naszą usługę pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia, zaś resztę po montażu gier.