Projekty dla firm i instytucji

Projekty zewnętrzne

Tworzymy i instalujemy projekty ze specjalistycznej masy termoplastycznej. Wykorzystujemy najtrwalsze materiały na rynku, przez co Twój projekt będzie spełniał swoje zadanie wiele lat.

Masa termoplastyczna ze względu na swoją bardzo dużą wytrzymałość jest z powodzeniem wykorzystywana na drogach i autostradach. W naszej ofercie znajdziesz możliwość tworzenia dowolnych wzorów i znaków.

Wykorzystywany przez nas materiał spełnia europejskie wymogi w zakresie antypoślizgowości (współczynnik R10 według normy DIN 51130). Jest on również wykonany z substancji nietoksycznych.

Materiał ten pozwala na ożywienie szarych przestrzeni i jest świetnym wyróżnikiem dla firm i instytucji, co może przełożyć się na lepszą sprzedaż, poprawę aranżacji przestrzeni miejskiej czy poprawę poczucia tożsamości i większe zaangażowanie wśród pracowników. Nasze rozwiązanie doskonale sprawdza się na terenach m.in.:

Klubów sportowych

herb klubu na wjeździe / slogan

Nowo powstałych osiedli i innych inwestycji

wizualizacje poziome / gry podwórkowe / logo firmy

Ośrodków kultury

wzory nawiązujące do historii miejsca / gry podwórkowe

Urzędów miast/gmin

godło na wjeździe na teren obiektu sportowego / slogan

Parkingów firmowych

logo firmy / hasła reklamowe / organizacja ruchu

Stacji benzynowych

logo firmy / organizacja ruchu

Coś o rozwoju

Jesteśmy naocznymi świadkami jak dzieci oddalają się od sportu i aktywności fizycznej. Coraz częściej młodzież ma problemy z podstawowymi czynnościami takimi jak bieg, czy chwyt. W ramach naszych fundacyjnych działań promujemy wszelkie rodzaje aktywności fizycznej, ponieważ wiemy, ze jest to dobra droga, aby pozytywnie wpłynąć na rozwój i zdrowie dzieci. Możliwość wspólnej zabawy to również benefity w kontekście integracji z rówieśnikami i nauki prawidłowych postaw społecznych. Niestety z naszych obserwacji wynika, że dzieci coraz rzadziej uczestniczą w zajęciach sportowych, a coraz większą część czasu spędzają w internecie. 

Nasza Misja?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.

Skontaktuj się z nami!